O nás

Presinszky Zoltán

Marketing manager

Vitajte na našej stránke! Sme personálna agentúra založená kuchárskym bratským párom, ktorá si dala za cieľ pomáhať ľuďom s prácou v zahraničí. Už 3 roky úspešne pôsobíme na trhu práce a na začiatku sme sa zameriavali predovšetkým na gastronomický priemysel, pretože sme kuchári a tento priemysel má blízko k našim srdciam.

Avšak dnes už máme široké odborné znalosti vo všetkých odvetviach a naším cieľom je sprístupniť zahraničné pracovné príležitosti pre každého. Ak Vás zaujíma práca alebo zamestnanie v zahraničí, ste na správnom mieste. Naša ponuka zahraničných pracovných miest je neustále aktualizovaná, aby si každý našiel zahraničnú pracovnú ponuku, ktorá vyhovuje jeho potrebám a schopnostiam.

Naše skúsenosti a odbornosť nám najviac pomáhajú pri poskytovaní služieb pre pracovníkov pri hľadaní zamestnania v zahraničí. Náš tím poskytuje pomoc pracovníkom v každom kroku, aby sa ľahko a bez problémov začlenili na svoje nové pracovisko. Naša ponuka pracovných miest zahŕňa širokú škálu pozícií, ktoré vyžadujú všeobecnú aj odbornú kvalifikáciu, takže každý má možnosť začať nový život a kariéru v zahraničí.

Ak chcete získať profesionálnu pomoc pri práci v zahraničí, neváhajte nás kontaktovať. Náš skúsený tím je pripravený Vám pomôcť. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes, aby sme Vám našli najlepšiu pracovnú príležitosť v zahraničí!

Presinszky Attila

Project manager

Scroll to Top